Deagle Masters by Xman And Vor[T]ex
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Deagle Masters by Xman And Vor[T]ex

Always The Best
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Absenta de SkyzoFren

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Jack-uL




Mesaje : 4
Data de înscriere : 10/04/2014

Absenta de SkyzoFren Empty
MesajSubiect: Absenta de SkyzoFren   Absenta de SkyzoFren Icon_minitimeSam Apr 12, 2014 2:46 am

Astazi suntem in 13.04.2014 si eu sunt la tara va anunt ca aici nu am Gta San Andreas si dureaza pana il descarc sal putea sa intru deseara sau chiar maine salariul doresc (DACA SE POATE) sa il primesc atunci cand intru eu (dar si atunci cand este intrat XmanStyle)!
Sus In jos
K3SH

K3SH


Mesaje : 2
Data de înscriere : 06/04/2014

Absenta de SkyzoFren Empty
MesajSubiect: Re: Absenta de SkyzoFren   Absenta de SkyzoFren Icon_minitimeSam Apr 12, 2014 5:43 am

Salariul il primesti in fiecare saptamana dar trebuie sa ai si tu responsabilitati.Sa fii prezent la sedinte, cand se organizeaza ceva , cand baza e atacata... . Daca ai intrat in Dm doar pentru salariu ,degeaba mai stai.
Sus In jos
Vor[T]ex

Vor[T]ex


Mesaje : 39
Data de înscriere : 06/04/2014

Absenta de SkyzoFren Empty
MesajSubiect: Re: Absenta de SkyzoFren   Absenta de SkyzoFren Icon_minitimeSam Apr 12, 2014 7:21 am

exact  Wink Wink... asa k3sh mai comenteaza si tu =]]]]
Sus In jos
XmanStyLe
Admin



Mesaje : 45
Data de înscriere : 06/04/2014

Absenta de SkyzoFren Empty
MesajSubiect: Re: Absenta de SkyzoFren   Absenta de SkyzoFren Icon_minitimeSam Apr 12, 2014 11:48 am

De cand cu kesh am mai putin de lucru Smile Duminica se reface sedinta dar la ora 18 ,Va rog anuntati membrii sa fac odata clasamentu ala,App kesh si vortex va fi un clasament si al liderilor,bafta.
Sus In jos
https://xdm-rto.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Absenta de SkyzoFren Empty
MesajSubiect: Re: Absenta de SkyzoFren   Absenta de SkyzoFren Icon_minitime

Sus In jos
 
Absenta de SkyzoFren
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Deagle Masters by Xman And Vor[T]ex :: Discutii Libere-
Mergi direct la: